Wnętrza w pełnej harmonii z naturą

Wnętrza, w których rządzi natura, ujmują zwiewną delikatnością i dobrym smakiem. Nie brakuje w nich naturalnych tkanin czy drewna, wypełniających dom ciepłem oraz kojącą równowagą. By nie zaburzyć tej harmonii, w aranżacji warto postawić na przyjazne środowisku materiały. W ten sposób można wykreować zachwycające i funkcjonalne wnętrza w duchu eko.

Styl eko kocha światło, dlatego intuicyjnym wyborem do urządzonych w tym duchu aranżacji jest ponadczasowa biel. Farba Tikkurila Nature White zatrzyma je na dłużej we wnętrzu, zapewniając jednocześnie najwyższą jakość wykończenia w zgodzie z naturą. Surowce nieodnawialne w składzie produktu zostały zastąpione bowiem odnawialnymi składnikami, a opakowanie w dużej mierze powstało z plastiku z recyklingu.


Tikkurila Nature White tworzy dyskretną, a przy tym niezwykle wdzięczną oprawę dla wszelkich dodatków i dekoracji. Z doskonałym wyczuciem wysuwa na pierwszy plan nieregularny rysunek drewna czy soczystą zieleń kwiatów doniczkowych. Znaczenie roślinności nie jest jej zresztą obce. Sama w składzie zawiera przecież składniki roślinne niewykorzystywane w produkcji żywności, a wszystko to z myślą o środowisku.


Ale wnętrza w duchu eko nie muszą bazować jedynie na bieli. Szczególnie że ekologiczne farby Tikkurila Optiva Nature można zabarwić na 13 tysięcy odcieni, dopasowując wystrój do własnego stylu i samopoczucia. Kremowa tonacja F466 Parchment sprawi, że w pomieszczeniu zapanuje ciepła atmosfera. Dekoracyjne kłosy zboża podkreślą naturalny wystrój, a dopasowane kolorystycznie elementy wyposażenia pozwolą zachować spójną i wysmakowaną estetykę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.